Kalendář Eurocentra

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Mapa Eurocenter


eurolisty

Novinky z Euroskopu

Kalendář akcí

Název akce EU4U - soutěž pro studenty středních škol
Datum 01.09.2018 - 14.12.2018
Typ akce Ostatní
Místo akce Pardubický kraj
Popis akceUkaž projekt podpořený z evropských fondů a vyhraj!

Znáš projekt podpořený z EU ve svém okolí? Víš, proč vznikl? Komu pomáhá? Nebo je prostě super a chceš, aby se o něm dozvědělo víc lidí? Vyzkoušej si práci markeťáka a zpropaguj ho!

O co se hraje?

  • 1. místo v každé kategorii: poukaz do internetového obchodu na 3 000 Kč
  • 2. místo v každé kategorii: poukaz do internetového obchodu na 2 000 Kč
  • 3. místo v každé kategorii: poukaz do internetového obchodu na 1 000 Kč

Kdo se může zúčastnit?

Každý středoškolák! A pokud raději tvoříš v týmu, můžeš se spojit s dalšími dvěma spolužáky. Když vyhrajete, cenu pak získá každý z vás!

Jak se přihlásit?

Přihlásíš se zasláním svého originálního výtvoru na e-mail souteze@mmr.cz nejpozději do 14. prosince 2018. Pokud bude příloha příliš velká, můžeš pro její zaslání využít nějakou online úschovnu. Nezapomeň nám také napsat, kde by tvůj příspěvek – a je jedno, jestli je to video, plakát nebo texty – měl být zveřejněn a koho by měl osolovit, tedy kdo je cílová skupina. Do e-mailu připiš také jméno, příjmení a střední školu každého člena týmu.

Co když neznám žádný projekt podpořený z fondů EU?

Pořádně se podívej kolem sebe, určitě někde velmi brzy objevíš vlajku EU! Nebo jdi rovnou na www.mapaprojektů.cz – najdeš tam desítky tisíc projektů, které díky EU vznikly!

NATOČ VIDEO!

Je jedno, jestli máš mobil nebo profesionální kameru. Vyber projekt podpořený z fondů EU a natoč o něm krátký spot! Důležité není jen zapnout kameru, ale i dobrý scénář, režie a střih – představ si, že video máš umístit na Facebook nebo Instagram. Video by mělo být poutavé, krátké, a přesto vypovídající.

VYTVOŘ PLAKÁT!

Máš raději grafiku? Tak propaguj projekt pomocí plakátu. Zvol poutavý nadpis, grafiku, co zaujme, a vhodnou kompozici. Projekt můžeš dojít vyfotit a fotku také použít. Nakonec si pohraj s fonty a s barvami a ukaž ho světu, nebo alespoň nám :-).

Přestože ho budeš dělat na počítači, je důležité, aby vypadal dobře i vytištěný.

PŘIPRAV TEXTY!

Jsi psavec? Tak se ukaž! Vytvoř balík textů, kterými zasáhneš co nejvíce lidí! Budeš potřebovat formálně pojatý novinový článek, pak uvolněnější příspěvek na blog a nakonec krátký příspěvek, který by se hodil na sociální síť Facebook.

Cílem soutěže je najít projekt podpořený z fondů EU a představit ho široké veřejnosti.

Další informace a pravidla soutěže naleznete na webu soutěže.

 

 

VLADA MMR Euroskop.cz NK EPO Evropa Jsi Ty