Kalendář Eurocentra

Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Mapa Eurocenter


eurolisty

Novinky z Euroskopu

Den otevřených dveří v čokoládovně Fikar Kuřim

Pojďte se do provozu podívat s námi a zažijte opojnou vůni pravé čokolády.

Evropské fondy pomáhají realizovat malé i velké projekty po celé České republice. Zajímá vás, kde konkrétně fondy EU pomohly ve vašem regionu? Společně s příjemci dotace zdarma otevíráme běžně nepřístupné prostory a v rámci dnů otevřených dveří na vás čeká bohatý a zajímavý doprovodný program. Přijďte se podívat, kde fondy EU pomáhají, a užít si den plný zábavy a poznání.

Čokoládovny Fikar jsou od roku 1998 největším výrobcem čokoládových figurek v ČR. Fikar vyváží čokolády do většiny evropských zemí, ale i na vzdálenější trhy (např. do USA nebo Japonska). Díky evropským fondům získala kuřimská výrobna nové technologie pro zefektivnění celého procesu a podporu pro vstup na nové zahraniční trhy.

Co na vás čeká?

Exkurze do výroby

Zajímá vás, jak vznikají čokoládové figurky? Komentovaná prohlídka vás provede zákoutími čokoládovny a seznámí vás s běžně nepřístupnými prostory. Prohlídka čokoládovny je vhodná pro děti i dospělé (děti do 15 let pouze s doprovodem dospělé osoby).
Exkurze budou probíhat v 20minutových intervalech a maximální počet účastníků jedné exkurze je 30. Exkurze bude trvat 20 minut.
Vstupenky spolu s nezbytnými potravinářskými čepičkami budou vydávány v den konání akce na vyznačeném místě.
 

Prezentace dalších projektů

Evropské fondy pomáhají i na jiných místech. Na akci vám představíme pět dalších úspěšných projektů, které zlepšily kvalitu života v Jihomoravském kraji a na Vysočině.

Aktivity pro děti i dospělé

Po celý den se budete moci zapojit do různých aktivit a soutěží o drobné ceny. Pro děti máme připravenou opičí dráhu a pro dospělé soutěže a kvízy. Všichni si pak budou moci zabalit svou čokoládovou figurku. Těšit se můžete také na fotokoutek.

Více na www.dotaceEU.cz/DOD

PLAKÁT

 

Akce Eurocentra
Právě pro Vás připravujeme další akce.
VLADA MMR Euroskop.cz NK EPO Evropa Jsi Ty