Kalendář Eurocentra

Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Mapa Eurocenter


eurolisty

Novinky z Euroskopu

Premiéra nové výstavy je za námi!

06.09.2021

V rámci MiniFreedom Festu zveřejnili první část naší výstavy mapující rozmanité zkušenosti s evropskými vzdělávacími programy v našem kraji.

V sobotu 4/9 jsme na Slezskoostravském hradě v rámci MiniFreedom Festu zveřejnili první část naší výstavy s názvem "Evropa příležitostí, zkušeností a rozvoje". Výstava mapuje zkušenosti občanů Moravskoslezského kraje s mezinárodními vzdělávacími programy či aktivitami. Boří mýty o tom, že programy jsou jen pro mladé či zkušené pracovníky.

Zapojit se může opravdu každý. Nezáleží na tom, kolik Vám je let, odkud pocházíte nebo kolik máte zkušeností. Důležité je odhodlání a touha poznávat nové věci! Dozvíte se, jak tyto programy pomohly třeba tápající absolventce, 18 letému cestovateli, pedagožce, pracovnici v sociálních službách, mamince na mateřské či mladému strojníkovi.  

Dozvíte se také, co všechno nabízí program Erasmus, co je to Evropský sbor solidarity a jaké další zajímavé příležitosti či v iniciativy v Evropě máme. Překonejte i Vy své obavy a rozvíjejte se v mezinárodním evropském prostředí! Objevujte svět pomocí příležitostí, které Vám Evropská unie nabízí.

Po úvodní premiéře nás čekají ještě nějaké práce, ale již brzy se můžete těšit na kompletní sérii příběhů, která Vás bude inspirovat napříč Moravskoslezským krajem. 

V případě zájmu o umístění výstavy i ve Vašem měste nás neváhejte kontaktovat.

 

 

Akce Eurocentra
Právě pro Vás připravujeme další akce.
VLADA MMR Euroskop.cz NK EPO Evropa Jsi Ty