Kalendář Eurocentra

Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Mapa Eurocenter


eurolisty

Novinky z Euroskopu

Zapoj se do kampaně EVROPSKÝ DOBROVOLNÍK!

29.06.2021

Dům zahraniční spolupráce spouští celorepublikovou kampaň Evropský dobrovolník, věnovanou dobrovolnickým aktivitám programu Evropský sbor solidarity. Zapojte se i Vy a ukažte, že na to máte!

Cílem kampaně Evropský dobrovolník je povzbudit mladé lidi k účasti na dobrovolnických aktivitách nejen v rámci Evropy. Kromě dobrého pocitu ze smysluplné činnosti si mladí odnesou i cenné zkušenosti a zdokonalí se třeba v cizím jazyce. To vše pak zákonitě zúročí na pracovním trhu.

Dobrovolnický projekt v zahraničí funguje i jako bonusový „čas na rozmyšlenou“. Mladý člověk tak získává prostor teprve zjistit, čemu se chce v životě skutečně věnovat. A právě tento příběh vypráví jeden z motivů kampaně. „Vyzkoušej si v klidu, co ti jde. Získᚠčas, peníze a dobrý pocit.“ Druhý motiv kampaně ukazuje denní snění jako příjemné přemýšlení o budoucnosti, kterému by se mladý člověk neměl přestat oddávat. Účastníci dobrovolnických aktivit si mohou splnit svůj sen a vyzkoušet si činnosti nebo obor, ke kterému by bylo jinak těžké se dostat.  

Všechny základní informace, jak se do programu zapojit, zájemci naleznou na nových webových stránkách https://www.evropskydobrovolnik.cz/.

Dozví se na nich i to, na koho se obrátit, budou-li potřebovat více informací nebo pomoc s výběrem projektu. 

K propagaci využijeme především online médiaplakáty s kampaní se objeví i ve venkovním prostoru, premiéru budou mít i tři rádiové spoty

Příspěvky na sociálních sítích budeme označovat hashtagem #evropskydobrovolnik. Budeme rádi, pokud nám s další propagací pomůžete i Vy, aby se o kampani a možnosti zapojit se do Evropského sboru solidarity dozvědělo co nejvíce mladých lidí.

Děkujeme!

Autor: EURODESK
VLADA MMR Euroskop.cz NK EPO Evropa Jsi Ty