Kalendář Eurocentra

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Mapa Eurocenter


eurolisty

Novinky z Euroskopu

Přihlas se na konferenci Rozhoduj o Evropě: Staň se na den tvůrcem evropské politiky!

30.09.2020

Na začátku října společně uzavřeme další ročník vzdělávacího projektu "Rozhoduj o Evropě – Staň se na den tvůrcem evropské politiky" a zahájíme ročník nový!

Jednodenní konference, na které sami účastníci představí politikům a odborníkům výstupy ze všech předchozích fází projektu, proběhne již 9. října 2020 online, prostřednictvím platformy Google Meet.

Připraven je bohatý a různorodý program. Budeš mít možnost diskutovat se zajímavými hosty na téma participace mládeže, vyslechneš si, jaké jsou výstupy z diskusních aktivit v regionech a na Modelovém zasedání EU, a také zažiješ během tří různých workshopů různé aktivity neformálního vzdělávání!

Více o programu se dozvíš průběžně na události ZDE.

Registrace bude spuštěna přes online formulář.

Projekt je realizován obecně prospěšnou společností EUTIS a Výzkumným centrem Slovenské společnosti pro zahraniční politiku ve spolupráci s Centrem pro Evropskou politiku (Bratislava), Odborem komunikace o evropských záležitostech Úřadu vlády ČR a Zastoupením Evropské komise v ČR. Partnery projektu jsou Národní pracovní skupina pro strukturovaný dialog s mládeží, Konrad Adenauer Stiftung, Europe Direct Česká republika a Katedra politologie Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity. Projekt je ko-financován z programu Erasmus+.

Další informace najdete na webu www.rozhodujoevrope.cz a na facebookové stránce www.facebook.com/rozhodujoevrope.

 

 

 

 

 

Autor: EUTIS, o.p.s. a Eurocentrum Pardubice
VLADA MMR Euroskop.cz NK EPO Evropa Jsi Ty